Kodukord

Perearst Kaja Õunapuu OÜ töökorraldus alates 18.05.20 vastavalt Terviseameti soovitustele:

 1. Oma murega jätkuvalt pöörduda esmalt telefoni teel 32 61 247 või 53002784. Alates 18.05.2020 tegeleme taas kõigi terviseprobleemidega, sh laste tervisekontrollid, kõigis vanuses inimeste vaktsineerimised, krooniliste haigete plaanilised tervisekontrollid, sõeluuringud jne
 2. Perearstikeskusesse ette teatamata kohale tulla EI TOHI.
 3. Kui Teil on ägedad ülemiste hingamisteede haigusnähud, siis palume sellest kindlasti enne visiiti teada anda.
 4. Laste profülaktiliste visiitideks ajad on teisipäeviti 12.00- 16.00. Kaasa saab tulla üks saatja.
 5. Palume nakkuse leviku vältimiseks tulla TÄPSELT kokkulepitud vastuvõtuajal. Kui jõuate liiga vara, pigem oodake õues. Kui hakkate hilinema, siis helistage ja lepime kokku uue aja.
 6. Saabudes vajutage keskusesse sisenemiseks ukse kõrval olevat uksekella – dr. Laar või helistage ülal nimetatud telefoninumbrile.

Kodukord:

 1. Aja broneerimiseks arsti vastuvõtule ja korduvate retseptide pikendamiseks palume ühendust võtta pereõega telefoninumbril 32 61 247.
 2. Retsepte palume tellida 2 päeva enne ravimi välja ostmise vajadust!
 3. Vastuvõtule registreerimisel rääkige lühidalt pöördumise põhjustest.
 4. Erakorralise probleemi puhul helistada hommikul kohe pereõele, kes nõustab ja annab teile tegutsemiseks edasised juhised.
 5. Juhul, kui registreeritud vastuvõtuaeg plaanide muutumisel teile enam ei sobi, siis palume sellest esimesel võimalusel teada anda.
 6. Arsti telefonikonsultatsioon on eelkõige võimalus LÜHIDALT arutada arstiga oma tervist puudutavaid küsimusi, pikemat vestlust eeldava konsultatsiooni osas leppida aeg arsti vastuvõtule.
 7. kajaounapuu@gmail.com on täiendav võimalus saata perearstile infot oma tervise kohta. E-mailidele püüame vastata viie tööpäeva jooksul.
 8. Patsiendi kontaktandmete muutumisest palume meid teavitada.
 9. Arsti vastuvõtule tulles oodake, sisenege alles kutsel.